בחרו עמוד

טיול יומי הכולל את טירת דה האר, חוות גבינות ופולנדם כפר הדייגים

טיול טירות, גבינות וכפר הדייגים

יציאה ב 10:00
איסוף מהמלון
אמסטרדם – טירת דה אהר – חוות גבינות – וולנדם – אמסטרדם
ילדים/מבוגרים €45/€50
(לא כולל מחיר כניסה לטירה הסבר מתחת)
7 ימים בשבוע
6 – 7 שעות

מה כלול?

👍 כל המיסים

🚌 נסיעה במיניוואן מרווח ונח עד 8 נוסעים

👍 הדרכה בעברית

🧀 טעימת גבינות

💶 הזמן עכשיו ושלם בטיול

❌ אפשרות ביטול עד יום לפני הטיול

✈️ אפשרות להורדה בשדה התעופה בסוף הטיול

♿️ נגישות לכסא גלגלים בתיאום מראש

פרטי הטיול טירות, גבינות וכפר הדייגים

גלו את היופי וההדר העצום בו חיו בעבר הברונים של הולנד בטיול הנפלא הזה לטירה הגדולה בהולנד.

בטיול טירות, גבינות וכפר הדייגים נבקר תחילה בטירת דה האר (Kasteel de Haar) שנחשבת לטירה הגדולה ביותר בהולנד. הטירה בעלת הגנים העצומים נבנתה במאה ה- 13 ועברה שיפוץ במאה ה- 19 במשך לא פחות מ- 20 שנה. את התוצאות תוכלו לראות בתוך ומחוץ לטירה האגדתית הזו. נשמע סיפורים על ההיסטוריה של המקום וכמובן נלמד על הברונים והקשר היהודי שיש לטירה.
שימו לב! המחיר לא כולל את מחיר הכניסה לטירה או לגנים, הסיבה שלא הכנסנו את המחיר כי יש כאלה שרוצים לבקר רק בגנים ויש מי שרוצים לבקר גם בגנים וגם בטירה עצמה ולכן החלטנו לא להוסיף מראש הוצאה שאולי לא תרצו להשתמש בה.

נמשיך לחוות גבינות גאודה מהמפורסמות בעולם של חברת הנרי וויליג, נבקר ברפת אורגנית מודרנית המשמשת לגידול פרות ג׳רזי. נקבל הסבר מעובדי המקום על תהליך יצור הגבינה וסוגי הגבינות השונים ונסיים בטעימות משלל גבינות גאודה המיוצרות ונמכרות בחווה ובעשרות חניות החברה הפזורות בהולנד ובמדינות אחרות בעולם.

מחוות הגבינות ניסע לכפר הדייגים המפורסם ביותר בהולנד וולנדם (פולנדם – Volendam), נטייל בנמל הכפר על שפת אגם מרקרמייר (markermeer).
בוולנדאם יהיה זמן חופשי אותו אפשר לנצל לצילום תמונות בלבוש הולנדי מסורתי, ליהנות ממבחר בתי קפה ומסעדות לארוחת צהריים, לטייל בין הבתים הקטנים ברחובות הצרים והמיוחדים של ״המבוך״ ומי שירצה יוכל לעשות קניות במרכז הקניות הקטן בכפר (במקום מספר חנויות צעצועים וחנויות שוות וזולות אחרות).

אז… נשמח אם תצטרפו אלינו ליום מהנה וקליל באווירה ישראלית כיפית!

× דברו איתנו Available from 08:00 to 22:00