סיורים מודרכים בעברית בהולנד

בסבבה אמסטרדם אפשר להזמין ולצאת מידיי יום לסיורים לאתרי התיירות הפזורים ברחבי הולנד. הסיורים יוצאים מאמסטרדם שם נאסוף אתכם מבית המלון ונצא לדרך. את הסיור מלווה מדריך ישראלי שחי בהולנד ברכב נח ומרווח ובאווירה כיפית. שירות נוסף שאנו מציעים הוא הסעות לאטרקציות בהולנד כגון פארק שעשועים, גני חיות, ספארי או כל יעד אחר בהולנד. השירות כולל הסעה הלוך חזור.

טיול יומי לחיטהורן, זאנסה סכאנס וקפיצה לאאוטלט המותגים

טיול יומי שמשלב את היעדים שכולם רוצים לראות הכוללים את המוזיאון הפתוח והיפה זאנסה סכאנס עם תחנות הרוח, טעימת גבינות וקבקבי העץ. העיירה הציורית חיטהורן שם הסירות תפסו את מקומם של הרכבים ולא סתם מכנים אותה ונציה של הולנד. נסיים בשעתיים קניות באאוטלט המותגים בטאביה סטאד שכל אחד מקבל כרטיס VIP להנחות בחנויות ובבתי הקפה במתחם.

טיול יומי לארץ המים, גבינות ותחנות רוח

טיול יומי צפונית מאמסטרדם בחבל ארץ שנקרא Waterland (ארץ המים), ניסע בין כפרים הולנדים טיפוסים נעצור ונטייל במספר כפרים בינהם כפר הדייגים וולאנדם (פולנדם), נבקר בחווה לייצור גבינות גאודה ונבקר במוזיאון הפתוח עם תחנות הרוח שעדיין בשימוש זאנסה סכאנס.

טיול יומי מאמסטרדם לעמי ותמי, חיטהורן ולאאוטלט המותגים

טיול יומי מאמסטרדם בה ניסע לראות את מסעדת הפנקייקים המיוחדת עמי ותמי, המסעדה שמאוד מוכרת על ידיי הישראלים הרבים שמבקרים בהולנד. משם נמשיך ל לעיירה הציורית חיטהורן שם הסירות תפסו את מקומם של הרכבים ולא סתם מכנים אותה ונציה של הולנד. נסיים בשעתיים קניות באאוטלט המותגים בטאביה סטאד שכל אחד מקבל כרטיס VIP להנחות בחנויות ובבתי הקפה במתחם.

טיול יומי לטירה מהאגדות, חוות גבינות ונמל וולנדם

טיול יומי מאמסטרדם לאחת הטירות היפות בהולנד טירת דה האר, שם תהנו מהגינות היפות וביקור בתוך הדירה, נגיע לחוות גבינות גאודה שם נלמד איך מכינים גבינות גאודה ונטעם משלל הסוגים שנמכרים במקום. נסיים בכפר הדייגים וולנדם, נטייל בנמל העיר ותוכלו להנות מבתי הקפה, המסעדות והחנויות התיירים הרבות הפזורות בנמל.

יום קניות מחוץ לאמסטרדם

יום קניות כיפי מחוץ לעיר לאאוטלטים גדולים בהולנד כגון: בטאביה סטאד, אאוטלט ברורמונד, מרכז העיר המודרני אלמרה או קניות בעיר אנטוורפן בבלגיה או בקניון הגדול ביותר באירופה ״סנטרו״ בגרמניה. כמובן אפשר גם בערים אחרות שתרצו לצאת למסע שופינג בתוכן.

סיורים מודרכים בעברית בהולנד

אטרקציות שוות ברחבי הולנד

מועדונים ובארים באמסטרדם

קופישופס והחלונות באמסטרדם

מסעדות ובתי קפה באמסטרדם

אתרים שאסור לפספס באמסטרדם

מוזיאונים ותרבות באמסטרדם

קניות ואאוטלטים באמסטרדם

× דברו איתנו Available from 08:00 to 22:00