בחרו עמוד

סיורים מודרכים בעברית בהולנד

בסבבה אמסטרדם אפשר להזמין ולצאת מידיי יום לסיורים לאתרי התיירות הפזורים ברחבי הולנד. הסיורים יוצאים מאמסטרדם שם נאסוף אתכם מבית המלון ונצא לדרך. את הסיור מלווה מדריך ישראלי החי בהולנד ברכב נח ומרווח ובאווירה כיפית. שירות נוסף שאנו מציעים הוא הסעות לאטרקציות בהולנד כגון פארק שעשועים, גני חיות, ספארי או כל יעד אחר בהולנד, השירות כולל הסעה הלוך חזור. הדרך הקלה ליצירת קשר היא בעזרת הוואטסאפ 0031238905328.

טיולים פרטיים בהולנד

ניתן לתאם טיולים פרטיים הכוללים מסלולים שאינם מוצגים ברשימת הטיולים המופיעים כאן בהמשך הדף.
רשימת הטיולים שכבר נקבעו וניתן להצטרףלחצו לשליחת הודעת וואטסאפ
הסעות מסכיפהול אמסטרדם

שירותי הסעות באמסטרדם לכל יעד בהולנד

הסעות משדה התעופה סכיפהול לכל יעד בהולנד עם נהגים ישראלים. צוות הנהגים של סבבה אמסטרדם ידאגו לכם לנחיתה רכה ללא הצורך להסתבך ולהיגרר עם המזוודות והתיקים. שאטל עם רכבים נוחים במחיר לכל כיס שיקבע מראש. בדרך תוכלו להתעדכן בעברית בטיפים ומידע על העיר, להירשם לטיולים יפים בהולנד ובמידה האפשרית לקבוע גם נסיעה חזרה לשדה.

סבבה אמסטרדם טיולים

טיול יומי לחיטהורן, זאנסה סכאנס וקפיצה לאאוטלט המותגים

טיול יומי שמשלב את היעדים שכולם רוצים לראות הכוללים את המוזיאון הפתוח והיפה זאנסה סכאנס עם טחנות הרוח, טעימת גבינות וקבקבי העץ. העיירה הציורית חיטהורן שם הסירות תפסו את מקומם של הרכבים ולא סתם מכנים אותה ונציה של הולנד. נסיים בשעתיים קניות באאוטלט המותגים בטאביה סטאד שכל אחד מקבל כרטיס VIP להנחות בחנויות ובבתי הקפה במתחם.
(קטלוג טיול מס 1)

טיול יומי לארץ המים, גבינות וטחנות רוח

טיול יומי צפונית מאמסטרדם בחבל ארץ שנקרא Waterland (ארץ המים), ניסע בין כפרים הולנדים טיפוסים נעצור ונטייל במספר כפרים הולנדים יפהפיים שביניהם כפר הדייגים המפורסם וולנדם (פולנדם), נכנס לחווה לייצור גבינות גאודה ונלמד על ייצור הגבינות ונטעם מהן. נבקר במוזיאון הפתוח והפסטורלי זאנסה סכאנס עם טחנות הרוח וקבקבי העץ.
(קטלוג טיול מס 2)

טיול יומי לזאנסה סכאנס, כפר הדייגים פולנדם ואאוטלט המותגים

טיול יומי מאמסטרדם לעיירת טחנות הרוח זאנסה סכאנס, כפר הדייגים המפורסם והיפיפיה וולנדם ונסיים את היום בנסיעה לאאוטלט המותגים בטאביה שם תוכלו ליהנות משופינג עד סוף היום.
(קטלוג טיול מס 3)

טיול טירות וגבינות בהולנד

טיול יומי לטירה מהאגדות, חוות גבינות ונמל וולנדם

טיול יומי מאמסטרדם לאחת הטירות היפות בהולנד טירת דה האר, שם תהנו מהגינות היפות וביקור בתוך הדירה, נגיע לחוות גבינות גאודה שם נלמד איך מכינים גבינות גאודה ונטעם משלל הסוגים שנמכרים במקום. נסיים בכפר הדייגים וולנדם, נטייל בנמל העיר ותוכלו להנות מבתי הקפה, המסעדות והחנויות התיירים הרבות הפזורות בנמל.
(קטלוג טיול מס 4)

טיול יומי לטירת דה האר, וולנדם כפר הדייגים וזאנסה סכאנס מאמסטרדם

טיול יומי לטירת דה האר, זאנסה סכאנס וכפר הדייגים וולנדם

טיול יומי המשלב את טירת דה האר טירה מהאגדות עם גנים יפים שחובה לראות, המוזיאון הפתוח והיפה זאנסה סכאנס עם טחנות הרוח, טעימת גבינות וקבקבי העץ ההולנדים וכפר הדייגים וולנדם השוכן בארץ המים ועוד מספר הפתעות בדרך.
(קטלוג טיול מס 5)

זאנסה סכאנס בטאביה סטאד אאוטלט אמסטרדם

טיול יומי לזאנסה סכאנס ואאוטלט המותגים בטאביה סטאד

טיול יומי הכולל את הכפר זאנסה סכאנס שהוא אחד מהאטרקציות שחובה לבקר בהולנד ואאוטלט המותגים בטאביה סטאד, באאוטלט ישנן כ- 100 חנויות מותגים כגון מייקל קורס, אדידס, נייק, הוגו בוס, ראלף לורן ועוד עוד..
(קטלוג טיול מס 6)

טיולים מודרכים בהולנד בעברית

טיול יומי לחיטהורן, זאנסה סכאנס וכפר הדייגים וולנדם

טיול יומי שמשלב את היעדים שכולם רוצים לראות הכוללים את המוזיאון הפתוח והיפה זאנסה סכאנס עם טחנות הרוח, טעימת גבינות וקבקבי העץ. כפר הדייגים המפורסם בארץ המים וולנדם והעיירה הציורית חיטהורן שם הסירות תפסו את מקומם של הרכבים ולא סתם מכנים אותה ונציה של הולנד.
(קטלוג טיול מס 7)

טיול לזאנסה סכאנס

טיול לעיירות היפות בהולנד זאנסה סכאנס וחיטהורן

טיול יומי שמשלב את היעדים שכולם רוצים לראות הכוללים את המוזיאון הפתוח והיפה זאנסה סכאנס עם טחנות הרוח, טעימת גבינות וקבקבי העץ. העיירה הציורית המקסימה חיטהורן שם הסירות תפסו את מקומם של כלי הרכב ולא סתם מכנים אותה הונציה של הולנד.
(קטלוג טיול מס 9)

טיול יומי מאמסטרדם לעמי ותמי, חיטהורן ולאאוטלט המותגים

טיול יומי מאמסטרדם בה נבקר במסעדת הפנקייקים המיוחדת והמוכרת בקרב הישראלים עמי ותמי. משם נמשיך ל לכפר הציורי חיטהורן שם הסירות תפסו את מקומם של הרכבים ולכן יש המכנים אותה ״ונציה של הולנד״. נסיים בשעתיים קניות באאוטלט המותגים בטאביה סטאד שכל אחד מקבל כרטיס VIP להנחות בחנויות ובבתי הקפה במתחם.
(קטלוג טיול מס 10)

העברות בהולנד

יום טיול מאמסטרדם לאטרקציות בהולנד

מחפשים דרך קלה, נוחה ולא יקרה ליום פינוק באחד מפארקי השעשועים, אזורי טבע, מוזיאונים, או כל אטרקציה אחרת בהולנד? אנחנו נשמח להסיע אתכם ליעד ולהחזירכם בבטחה בחזרה.
(קטלוג טיול מס 11)

יום קניות מחוץ לאמסטרדם

יום קניות כיפי מחוץ לעיר, תוכלו לבחור בין האאוטלטים הגדולים בהולנד כגון: בטאביה סטאד והאאוטלט ברורמונד, מרכזי קניות כגון הקניון הגדול בהולנד ווסטפילד, מרכז העיר המודרני אלמרה בשילוב עם אאוטלט בטאביה, קניות בעיר אנטוורפן בבלגיה או קניות בקניון הגדול ביותר באירופה ״סנטרו״ בגרמניה. כמובן אפשר גם בערים אחרות שתרצו לצאת למסע שופינג בתוכן.
(קטלוג טיול מס 12)

שירות מוניות בהולנד
טיולים מודרכים בעברית
הסעות וטיולים לאטרקציות בהולנד
הזמנת טיסות מסביב לעולם
הזמנת מקומות לינה
השכרת רכב
×

שלום!

לחץ על אחד הנציגים כדי לשלוח הודעת בוואטסאפ או שלח לנו דוא"ל yossi@sababa.nl ונשתדל לחזור אליכם במהרה.
× דברו איתנו