בחרו עמוד
גני קוקנהוף הולנד אמסטרדם

גני קוקנהוף 2024

גני קוקנהוף פרחי הצבעונים (טוליפים) בעיר ליסה בהולנד נחשב פארק הפרחים הגדול והיפה בעולם ומושך כמדי שנה כמיליון מבקרים מכל רחבי העולם. השנה הגן יפתח את שעריו החל מ- 21 במרץ ועד 12 במאי. הפארק שמציג כ- 7 מיליון פרחים הינה חובה לביקור בזמן שהותכם בהולנד בתקופה זו של השנה. בדף זה תמצאו את כל האופציות לכרטיסים מוזלים ללא תור לגנים.

כרטיסים לגני קוקנהוף

כאן תוכלו להזמין כרטיסים מוזלים לגני קוקנהוף ללא צורך לעמוד בתור וללא צורך להדפיס את הכרטיס.
הכרטיס לא כולל נסיעה לגנים ולכן תצטרכו להגיע בכוחות עצמכם לגנים.

כרטיסים לגני קוקנהוף והסעה הלוך חזור מאמסטרדם

כאן תוכלו להזמין כרטיסים מוזלים לגני קוקנהוף ללא צורך לעמוד בתור וללא צורך להדפיס את הכרטיס יחד עם אוטובוס מאמסטרדם שיקח ויחזיר אתכם.
נקודת היציאה של האוטובוס היא ליד הנדנדה המפורסמת אדם-לוקאאוט שצמוד לאטרקציה זוהי הולנד מעבר לנהר מאחורי התחנה המרכזית באמסטרדם. המעוברת לחציית הנהר הינה חינם.

 

יום טיול לגני קוקנהוף, שדות הצבעונים ושייט

טיול יומי מלא מאמסטרדם לגני קוקנהוף הכולל בתוכו הסעה הלוך-חזור מאמסטרדם לגני קוקנהוף, כניסה לגנים ושייט של שעה וחצי באגמים באזור.

 

יום טיול מלא לגני הצבעונים קוקנהוף, שדות הצבעונים, שייט וטחנת רוח

טיול יומי מלא מאמסטרדם לאזור גני קוקנהוף הכולל בתוכו הסעה מאמסטרדם לגני קוקנהוף, כניסה לגנים, טיול עם האוטובוס בשדות הטוליפים מסביב לעיר ליסה עם אפשרויות צילום, שייט באזור ומפגש בטחנת רוח עם מפעיל הטחנה וביקור מאחורי הקלעים אצל מגדלי טוליפים.

 

כרטיס כניסה לגני קוקנהוף יחד עם כרטיס לתחבורה ציבורית באמסטרדם והסביבה

כאן תוכלו להזמין כרטיס כניסה ללא תור וללא הצורך בהדפסה לגן הפרחים קוקנהוף יחד עם כרטיס שמקנה נסיעה חינם בכל התחבורה הציבורית באמסטרדם (אוטובוס, חשמליות ומטרו) וגם ברכבות באזור אמסטרדם ולאוטובוסים מספר 852, 858 ומספר 50 בין אמסטרדם לגני קוקנהוף.

 

שירות מוניות בהולנד
טיולים מודרכים בעברית
הסעות וטיולים לאטרקציות בהולנד
הזמנת טיסות מסביב לעולם
הזמנת מקומות לינה
השכרת רכב
0031-6-483-455-17
אמסטרדם, הולנד
info@sababa.nl
×

שלום!

לחץ על אחד הנציגים כדי לשלוח הודעת בוואטסאפ או שלח לנו דוא"ל yossi@sababa.nl ונשתדל לחזור אליכם במהרה.
× דברו איתנו