בחרו עמוד

טיול יומי הכולל את חיטהורן, זאנסה סכאנס ושופינג באאוטלט המותגים בטאביה סטאד

טיול סבבה ספיישל

יציאה ב 09:00
איסוף מהמלון
אמסטרדם – זאנסה סכאנס – אאוטלט – חיטהורן – אמסטרדם
ילדים/מבוגרים €65/€70
7 ימים בשבוע
8 – 9 שעות

מה כלול?

👍 כל המיסים

🚌 נסיעה במיניואן מרווח ונח עד 8 נוסעים

👍 הדרכה בעברית

🧀 טעימת גבינות

🪓 תצוגת גילוף קבקבי עץ

💰 הנחות VIP באאוטלט

💶 הזמן עכשיו ושלם בטיול

❌ אפשרות ביטול עד יום לפני הטיול

✈️ אפשרות להורדה בשדה התעופה בסוף הטיול

♿️ נגישות לכסא גלגלים בתיאום מראש

פרטי הטיול המשלב 3 יעדים חמים

הטיול סבבה שפיישל הוא הטיול הכי מבוקש על ידיי לקוחותינו. השילוב של טיול במקומות היפים ביותר בהולנד יחד עם זמן מנוחה וקניות באאוטלט המותגים תוך ניצול מקסימלי של היום.
את הטיול נתחיל במוזיאון הפתוח והכפר זאנסה סכאנס (Zaanse Schans), תוכלו לראות לאורך נהר הזאן מספר טחנות רוח מהמאה ה- 17 שעדיין פעילות. נבקר בחנות גבינות גאודה של חברת הנרי ווילג, בו תוכלו לטעום מסוגי הגבינות הרבים.
נבקר בביתן קבקבי העץ בו ידגימו איך מכינים קבקב עץ, אפשר לבקר בביתן הקקאו ולהינות משוקו הולנדי חם וטעים. לבקר במאפיה הולנדית וכמובן לצלם כמה שרק אפשר את הנוף המהמם של הכפר.
מזאנסה סכאנס נמשיך בנסיעה בנופים היפים של צפון הולנד נחצה את הדייק/סכר בשם מארקרווארדדייק (Markerwaarddijk) החוצה בין אגם מרקרמייר (Markermeer) לאגם אייסלמייר (IJsselmeer), שאורכו כ- 16 ק״מ ומגיע לעיר לייליסטאד (Lelystad). בעיר לייליסטאד ממוקם אאוטלט המותגים בטאביה סטאד. המדריכים ידאגו לכם לכרטיס VIP שנותן הנחות ברוב החנויות, בתי קפה והמסעדות.
לאחר כשעתיים באאוטלט נמשיך בנסיעה ל״ונציה של הולנד״ כפר ללא רכבים חיטהורן (Giethoorn). בחיטהורן תוכלו להינות משייט תעלות לאורך המרכז ההיסטורי של הכפר, לטייל ברגל בין הבתים והגשרים הרבים, לשבת בבתי הקפה והמסעדות ופשוט להתפעל מיופייה המיוחד של חיטהורן (המקום בהחלט יספק לאינסטגרם המון תמונות חדשות). 

אז… נשמח אם תצטרפו אלינו ליום מהנה וקליל באווירה ישראלית כיפית!

× דברו איתנו Available from 08:00 to 22:00