בחרו עמוד

סיור קולינרי בשוק אלברט קאופ עם גיא וענבל

טיול קולינרי באמסטרדם

שעות הבוקר או הצהריים
אמסטרדם אזור הפייפ שוק אלברטקאופ
מחיר €65
ימי שני – שבת
3 שעות

מה כלול?

👍 כל המיסים

👍 הדרכה בעברית

🧀 טעימת בדוכנים שונים

💶 תשלום מראש

 

 

פרטי הטיול 

כמה כיף היה אם בכל יעד בו היינו מבקרים בעולם היה מופיע לו איזה חבר מקומי שהיה מראה לנו את כל המקומות הכי שווים לאכול בהם, המקומות האלה, שלבד, בחיים לא היינו מגלים? חלום אה?!
בדיוק בגלל המשאלה המשותפת הזו הקמנו את Streat Bites Food Tours – בית למטיילים עם תיאבון וסקרנות לאוכל, שרוצים לגלות את העיר ותרבות האוכל בה דרך המקומות והטעמים המקומיים.

אם האוכל הוא השחקן הראשי בטיולים שלכם לחו״ל אתם יכולים להישען אחורה להרים רגליים למעלה ולחייך. צפויה לכם הרפתקה מסעירה…

חשבתם שבהולנד אוכלים רק צ'יפס – תחשבו שוב.

אמסטרדם היא עיר שמרגישה כמו כפר, הכל קרוב, במרחק הליכה – זה הקסם שלה. אם לוקחים צעד או שניים אל מחוץ למרכז המתוייר מגלים בשכונות העיר שפע של תרבויות ממזרח ומערב שהגיעו להולנד במהלך השנים והביאו איתם את המנהגים, הרבגוניות וכמובן שגם את האוכל.
או – האוכל!
אוכל הרחוב כבר מזמן הפך לחלק משגרת החיים שלנו ובעיר עם תרבויות כל כך מגוונות ושונות כמו אמסטרדם האפשרויות לאוכל אותנטי הן אין סופיות! מזללות ודוכנים משפחתיים עם מורשת של כמה דורות שומרים על המסורת המשפחתית ועושים לנו נעים וטעים בבטן.

מגוון הטעמים השונים שנרקמו כאן במהלך השנים חושפים אותנו לתרבות האוכל ההולנדית שמתמזגת נפלא עם העמים שהיגרו לכאן לאורך ההיסטוריה ופורשת בפנינו שלל טעמים מסורתיים וגם חדשים ממזרח ומערב.

אז מה אוכלים ההולנדים ואיפה? בואו לגלות…

הולנד מעולם לא השוויצה או התפארה כלפי חוץ במטבח עשיר בטעמים ואולי כך באמת היה בעבר אבל תנו לנו לנפץ לכם מיתוס חברים, סצנת אוכל הרחוב בעיר חיה ובועטת מאי-פעם, לאן שלא מסובבים את הראש אפשר למצוא משהו טוב לאכול. שוק אלברט קאופ הוא גן עדן לאוהבי השווקים הוא ממוקם בשכונת פייפ המבוקשת והתוססת ובו וגם מסביבו, ברחובות המקיפים אותו אין סוף דוכני אוכל רחוב מעולים, ברים מסעדות ומזללות.

גם אם זו לא הפעם הראשונה שלכם בעיר אנחנו מבטיחים שתגלו טעמים ומאכלים שעדיין לא פגשתם, אנחנו בעצמנו מופתעים ומגלים מקומות חדשים כל הזמן.

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק במסע הטעמים והסיפורים המופלא שיש לעיר הזו להציע ולהצטרף אלינו להרפתקה.

כמובן שנפגוש בשחקנים הראשיים כמו צ'יפס וסטרופוואפל הולנדי אבל שם זה רק מתחיל, אספנו את המיטב של המיטב של המאכלים, המקומות והסיפורים שגורמים לנו אושר עילאי ובטן מקרקרת רק מהמחשבה עליהם. 3 שעות, קצת סיפורים והרבה נשנושים, אז אל תגידו שלא אמרנו לכם לבוא רעבים.

×

שלום!

לחץ על אחד הנציגים כדי לשלוח הודעת בוואטסאפ או שלח לנו דוא"ל yossi@sababa.nl ונשתדל לחזור אליכם במהרה.
× דברו איתנו